tel. 666 841 716 Postaw na profesjonalistów!

Wokonujemy wszelkiego rodzaju prace dekarskie - skontaktuj się z nami!

Prace dekarskie Warszawa

Prace dekarskie w Warszawie - DomexZ uwagi na funkcje dachu, które nie sprowadzają się wyłącznie do estetyki, ale przede wszystkim do zagadnień technicznych, prace nad jego budową bądź remontowaniem lepiej jest powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Po pierwsze, mają oni fachową wiedzę na temat materiałów budowlanych wykorzystywanych w budowie dachów. Po drugie, potrafią wykonać właściwą izolację każdego rodzaju dachu, która jest absolutnie niezbędna. Po trzecie, racjonalnie ocenią możliwości zrealizowania naszych pomysłów oraz bez trudu wyliczą ilość potrzebnych materiałów oraz ich koszty.

By prace dekarskie (Warszawa) przyniosły efekty na wiele lat, muszą być wykonane przez osoby znające się na rzeczy oraz wykorzystywać materiały najwyższej jakości. Bardzo ważna jest izolacja dachów, która ma chronić przed wysokimi oraz niskimi temperaturami, ale przede wszystkim przed wilgocią. Rodzaj materiału wykorzystywanego do pokrycia dachu jest zależny od sposobu odprowadzania wody z dachu - w przypadku płaskich dachów potrzebne jest bardzo dobre uszczelnienie przed wodą. W ofertę firm dekarskich wchodzi także montaż okien dachowych oraz w okresie zimowym usuwanie śniegu i strącanie sopli z dachów, co jest szczególnie ważne ze względów bezpieczeństwa. Głównie jednak prace dekarskie koncentrują się wokół montażu i remontów dachów, również tych starych. Wybierając firmę dekarską warto zwrócić uwagę na doświadczenie jej pracowników oraz na materiały, które wykorzystuje przy swoich pracach. Nie bez znaczenia jest także opinia jej wcześniejszych klientów.

Prace dekarskie Warszawa - firma DOMEX

prace dekarskie warszawaJeśli chodzi o prace dekarskie na terenie Warszawy, Mińska Mazowieckiego i okolic, to firma DOMEX czeka na Państwa zlecenia. Wystarczy się z nami skontaktować, a omówimy wszystkie niezbędne szczegóły prac dekarskich. Planujesz remont? Polecamy się na przyszłość!

P.G. Domex
Paweł Gałązka
ul. Ks. St. Brzóski 26
05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro tel.: 666-841-716

Kierownik ds. technicznych tel. 664-913-427

Adresy e-mail:
biuro.domex@o2.pl

rzetelna firma