tel. 666 841 716 Postaw na profesjonalistów!

Odśnieżanie dachów

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zachęcamy do zapoznania się profilem działalności naszej firmy odnośnie zimowego utrzymania dachów budynków i odśnieżania.

Funkcjonujemy na terenie Warszawy i okolic. Na tym terenie możemy zagwarantować Państwu kompleksową obsługę w zakresie odśnieżania dachów i strącania sopli. Koszt usługi naliczany jest za metr kwadratowy połaci dachowej i wynosi 3,00 PLN m2 netto, oraz za metr bieżący strąconych sopli i wynosi 6,00 PLN mb netto. Dodatkowo w przypadku dachów o powierzchni mniejszej niż 150 m2 doliczamy koszt dojazdu – 150,00 PLN netto.

Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie, gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie terenu robót na czas odśnieżania. Wykonujemy powyższe usługi m.in. na obiektach Uniwersytetu Warszawskiego, Spółdzielni Spożywców Praga Południe, Osiedla Borki – 4,3 ha, oraz wielu innych budynków wspólnotowych i prywatnych.

Bardzo istotną kwestią wyróżniającą nas na tle konkurencji to fakt, iż posiadamy niezbędne uprawnienia do pracy na wysokości. Systematycznie odbywamy odpowiednie szkolenia w zakresie prac na dachach lekko skośnych , stromych. Posiadamy uprawienia do prac alpinistycznych oraz nowy atestowany sprzęt, co zapewnia Państwu odpowiednią jakość usług i jest gwarantem właściwego rzetelnego wykonania pracy. Jednocześnie jako że z zawodu jesteśmy dekarzami, staramy się odpowiednio zadbać o poszycie dachowe z którego usuwany jest śnieg i lód i narzędzia do pracy dobieramy w zależności od rodzaju połaci dachowej. Na czas prowadzonych prac oczywiście odpowiednio zabezpieczamy teren zgodnie z przepisami ZDK.

Czas realizacji usługi to maksymalnie 3 dni robocze.

Forma płatności to faktura przelewowa płatna po zakończeniu prac, w terminie 14 dni od daty wystawienia.

W przypadku pojawienia się pytań zachęcam do kontaktu.

P.G. Domex
Paweł Gałązka
ul. Ks. St. Brzóski 26
05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro tel.: 666-841-716

Kierownik ds. technicznych tel. 664-913-427

Adresy e-mail:
biuro.domex@o2.pl

rzetelna firma