tel. 666 841 716 Postaw na profesjonalistów!

Konserwacja budynków

Witamy na stronie firmy P.G. DOMEX. Profil naszej działalności obejmuje konserwację ogólnobudowlaną i instalacji w budynkach. Oferta ta skierowana jest do firm zarządzających nieruchomościami komercyjnymi jaki i komunalnymi, administracji osiedli mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, a także spółdzielni.

Z naszej strony jesteśmy w stanie zaoferować wykwalifikowany zespół, w skład którego wchodzą osoby z niezbędnym doświadczeniem i wymaganymi uprawnieniami, tak aby cały proces konserwacji budynku przeprowadzić w sprawny i skuteczny sposób, eliminując do minimum przestoje i awarie. Osoby prowadzące nadzór posiadają niezbędne indywidualne polisy ubezpieczeniowe, a firma DOMEX posiada stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na wypadek szkód na kwotę 500 000 PLN.

Gwarantujemy Państwu w czasie obowiązywania umowy niezbędny kontakt w przypadku awarii zarówno w godzinach pracy jak i po godzinach w przypadku poważnych awarii. W przypadku właśnie takich awarii staramy się zareagować w ramach możliwości jak najszybciej czyli w przeciągu 2 godzin od momentu zgłoszenia.

Nasza usługa obejmuje m.in. techniczną obsługę i konserwację instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, elektrycznej, domofonowej, wentylacji mechanicznej oraz wiele innych czynności ogólnobudowlanych określonych w ramach umowy, a które zostaną określone po wykonaniu oględzin i zapoznaniu się ze stanem obiektu. Oględziny budynku odbywają się oczywiście przed przedstawieniem oferty, tak aby jak najbardziej dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Firma P.G. DOMEX dokłada wszelkich starań aby obsługa stanu technicznego obiektu była wykonywana zgodnie ze standardami, w związku z tym faktem prowadzimy księgę obiektu w której zapisywane są miesięczne protokoły z powstałych awarii. Utrzymanie należytego stanu obiektu zapewnia funkcjonowanie naszego zespołu zgodnie z przyjętymi założeniami technicznymi (np. PN, DIN, VDE, VDMA) i własnymi doświadczeniami z uwzględnieniem zaleceń producentów a także obowiązującego prawa i przepisów BHP.

Wycena usługi odbywa się po wstępnych oględzinach obiektu i dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb klientów.

W przypadku pojawienia się pytań odnośnie naszej oferty oraz innych kwestii związanych z zakresem naszej działalności zachęcam do kontaktu.

Z poważaniem:
inż. Paweł Gałązka

P.G. Domex
Paweł Gałązka
ul. Ks. St. Brzóski 26
05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro tel.: 666-841-716

Kierownik ds. technicznych tel. 664-913-427

Adresy e-mail:
biuro.domex@o2.pl

rzetelna firma