tel. 666 841 716 Postaw na profesjonalistów!

Usługi remontowe Warszawa

firma remontowa warszawa Niezależnie od przeznaczenia pomieszczenia, od czasu do czasu należy mu się remont. Dotyczy to tak samo powierzchni biurowych, jak i domów mieszkalnych. Możemy oczywiście robić remont na własną rękę, co szczególnie często zdarza się w przypadku mieszkań, jednak lepiej jest oddać prace remontowe w ręce wykwalifikowanych i doświadczonych w tej dziedzinie firm.

Znalezienie świadczącej usługi remontowe Warszawa firmy nie przysporzy nam zbyt wiele problemów, za to pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i da gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego remontu. W zakres usług firm remontowych wchodzą najczęściej czynności takie jak malowanie, tapetowanie lub kładzenie gładzi gipsowych, montaż parapetów, glazury i terakoty, montaż i demontaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz okien, montaż listw lub paneli podłogowych oraz tynkowanie i murowanie.

Firma remontowa Warszawa

Oprócz tego firma remontowa Warszawa może wykonać dla nas wymianę żyrandoli czy gniazdek prądu, a także demontaż starych i montaż nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania. Montaż instalacji elektrycznych nie tylko można, ale ze względów bezpieczeństwa wręcz należy powierzyć fachowcom w zakresie elektryki, którzy często zasilają firmy remontowe.

Zlecając remont firmie świadczącej usługi w tym zakresie możemy często liczyć na drobną obniżkę ceny, szczególnie kiedy jesteśmy stałymi klientami firmy, bądź powierzamy jej sporo pracy do wykonania.
usługi remontowe warszawa Firmy remontowe zawsze dbają o terminowe wykonanie remontu, ale sporadycznie zdarza się, że na niektóre materiały trzeba czekać dłużej niż zaplanowano, przez co automatycznie wydłuża się czas wykonania zlecenia.

P.G. Domex
Paweł Gałązka
ul. Ks. St. Brzóski 26
05-300 Mińsk Mazowiecki

Biuro tel.: 666-841-716

Kierownik ds. technicznych tel. 664-913-427

Adresy e-mail:
biuro.domex@o2.pl

rzetelna firma